Ювелірний виріб - це не просто вишукана прикраса, це яскраве доповнення образу, деталь, яка грає важливу роль у формуванні стилю. Нерідко ювелірна прикраса стає відображенням яскравих і щасливих моментів життя, тому важливо надовго зберегти цінне придбання, дотримуючись нескладних рекомендацій по догляду, зберіганню та носінню золотих і срібних виробів.

Щоб ювелірний виріб з часом не втратив свій блиск і сяйво, необхідно періодично очищувати поверхню прикраси від забруднень. Найбільш зручний і безпечний спосіб догляду за ювелірними виробами - це використання спеціальних очищувальних засобів, які призначені для догляду за всіма видами ювелірних прикрас. Придбати спеціальні очищувальні рідини, спреї і серветки можна у магазинах або у ювеліра. Дотримуючись наступних правил, ви зможете надовго зберегти привабливий вигляд ювелірних прикрас:

Не піддавайте ювелірний виріб механічному впливу, який може порушити його цілісність.

Не згинайте і не складайте в кілька разів ланцюги плоского та круглого плетіння.

Завжди знімайте прикрасу під час домашніх робіт і занять спортом, а також під час прийняття водних процедур і в період сну. Пам'ятайте про те, що перебування в умовах швидкозмінних температур і тривале знаходження біля джерел тепла і світла шкідливо впливає на прикраси з дорогоцінних металів.

Щоб не допустити деформування виробів, пошкодження поверхні, появи плям і втрати блиску необхідно:

уникати контактів з миючими та чистячими засобами, що містять хлор і активний кисень;

знімати ювелірні прикраси під час косметичних процедур і нанесення макіяжу, оскільки у складі косметики і дезодорантів може міститися ртуть, яка здатна не тільки змінити колір золотих виробів і залишити на них білі плями, але й зруйнувати їх;

не допускати зіткнення з сіркою і сірчистими сполуками, які містяться в багатьох косметичних засобах і картоні.

Зберігайте прикраси у сухому місці в м'яких мішечках або футлярах, картонна коробка може призвести до потемніння виробу; в ювелірних прикрасах не працювати з хімічними реактивами, які застосовуються у фотографії; уникати контакту з мінеральними водами сірководневої групи, лікувальними грязями і морською водою; необхідно захищати ювелірні прикраси від активних хімічних сполук, особливо таких як бром, фтор, хлор і йод. Не забувайте про те, що багато медичних препаратів містять йод і його сполуки.

Новини

Актуальні та корисні

Антон Дмитрович

    Андрусенко

 
Україна м. Київ 03191
вул. Лятошинського 14
ТЦ Теремки-2

 rgsjewerly@gmail.com

+38 (063) 602 90 82
+38 (099) 608 30 91
+38 (‎098) 086 35 53