Вибір обручки - дуже важливий момент. При виборі обручки важливо враховувати не тільки візуальну красу виробу, а також такі фактори як зручність і практичність. Зазвичай подружжя носять обручки постійно і тому вони мають гармоніювати з людиною і її зовнішнім виглядом. 

Вибір зручної обручки

Зручна каблучка повинна не викликати дискомфорту і бажання її зняти. Що необхідно знати для того, щоб вибрати дійсно зручний аксесуар? Кілька важливих порад при виборі обручки:

• Ширина каблучки не повинна бути невідповідною пальцям. Вибираючи ширину виробу необхідно орієнтуватися на фалангу вказівного пальця. Каблучка не повинна заважати при згині. Тому при виборі широкого виробу його ширина повинна бути трохи менше фаланги пальця.

• Моделі, інкрустовані дорогоцінним камінням, зазвичай привертають більше уваги і викликають заздрість. Але вони вимагають більш дбайливого догляду. Вибираючи каблучку з великим каменем слід пам'ятати про те, що така модель в повсякденному житті може сильно заважати. Такі прикраси краще купувати для особливих випадків. Для повсякденного носіння більше підходять моделі з розсипом маленьких камінчиків по всьому периметру виробу.

Найпоширеніші моделі обручок

Найпопулярнішою моделлю каблучки вважається звичайний круглий ободок з жовтого металу. Як правило, найчастіше вибираються каблучки без додавання декору. Форма обідка може змінюватися, вона може бути увігнутою, плоскою або випуклою. Такі обручки частіше беруть для нанесення пам'ятної гравюри.

Моделі з гравіюванням відносяться до незвичайних і ексклюзивних виробів. Такі каблучки виконують з різними малюнками та фразами. Гравіювання на каблучці можна придумати самостійно і нанести на внутрішню або зовнішню частину виробу. При виборі напису для гравіювання використовують поширені фрази, імена закоханих, дату весілля або навіть відбитки пальців.

Нестандартна форма обручки теж досить популярна серед молодят. Вироби нестандартної форми можуть приймати досить незвичний вигляд і бути багатогранної форми, переплітатися з двох джгутиків або стилізованими під квіти або корону. Головне при цьому - вибрати модель, яка буде зручна в повсякденному житті.

Також набирають популярність каблучки, виконані в декількох кольорах. При виготовленні такої каблучки використовується кілька видів різних дорогоцінних металів. Часто при виконанні таких каблучок використовують рожеве, біле або жовте золото, а також платину, паладій.

Новини

Актуальні та корисні

Антон Дмитрович

    Андрусенко

 
Україна м. Київ 03191
вул. Лятошинського 14
ТЦ Теремки-2

 rgsjewerly@gmail.com

+38 (063) 602 90 82
+38 (099) 608 30 91
+38 (‎098) 086 35 53